مرکز تخصصی لوکس نوز مفتخر است، به عنوان اولین مرکز جراحی زیبایی بینی در مشهد با بهره مندی از جراحان متخصص و متبحر زیبایی بینی، خدمات مشاوره ای، درمانی، سرپایی را به تمام هم وطنان ارائه نماید.

این سایت دارای مشخصه هایی است که آن را از دیگر سایت ها متمایز می‌کند، به طوریکه همه مراحل ساخت آن اعم از طراحی خود سایت تا جمع‌آوری و ارائه مطالب، به ‌وسیله متخصصین و کارشناسان این امر با دقت و وسواس فراوان انجام شده است و هدف، بر پوشش وسیعی از این حوزه از علم پزشکی و اطلاع‌رسانی مستقیم به بیماران متمرکز می باشد، که لزوم این اقدام، با توجه به بازار آشفته‌ تبلیغات امروزی و ادعاهای نادرست گوناگون موجود در کشور، ضروری به نظر می‌رسد.

لذا امیدواریم پس از صرف زمان طولانی جهت جمع‌آوری و تولید محتوای اصیل فارسی، با ما همراه بوده و با ارائه راهکار‌ها و نقطه نظراتتان، به کامل‌تر شدن محتوایی آن از یک‌طرف و زیبا‌تر شدن شکل و قالب آن از طرف دیگر کمک نمایید.

به دلیل گستردگی حوزه جراحی‌های زیبایی، جهت دستیابی به ساختار کامل سایت و پوشش کلیه مباحث با همه جزئیات، نیازمند گذر زمان و تکمیل تدریجی آن می باشیم. لذا مباحث را با رایج‌ترین و کاربردی ترین مباحث جراحی زیبایی شروع کرده و به‌‌تدریج به سایر موضوعات خواهیم پرداخت. از تمام عزیزانی که در طراحی این سایت و تدوین و نگارش محتوای سایت و کمک به تحقق اهداف ذکر شده یاری رسانده‌اند، سپاسگزاریم.